Про тканини

Страйп сатин

Натуральна, екологічна, міцна, якісна, м'яка, гладка, шовковиста – важливі характеристики тканин страйп-сатин.

Технологія виробництва – подвійне переплетення бавовняних натуральних ниток. Страйп-сатин отримав свою назву завдяки жаккардовим вплетенням. Вони виглядають як щільні смужки, рідше квадрати або прямокутники.

Постільна білизна пошита з полотна щільністю 120-150 г/м², після плетіння полотно обробляють розчином каустичної соди, чим надають поверхні тканини блиску, міцності та захищають від вигоряння.

За рахунок такого плетіння та обробки ми отримуємо щільне полотно з шовковистою структурою та глянцевим блиском.

На дотик і на вигляд тканина трохи нагадує шовк, вона така ж прохолодна і приємна. При цьому у страйп-сатину кілька переваг вона більш зносостійка, не вимагає особливо дбайливого догляду і дешевше.

 

Поплін

Поплін дихає і не потребує прасування, а пом'ятість його тільки прикрашає.

Тканина виготовляють із бавовняних ниток. Технологія виробництва полягає у комбінації ниток різної товщини. Під час плетіння тонкі вертикальні волокна перетинаються з товстими поздовжніми. Особливість плетіння в тому, що тонкі волокна укутують товсті. 

Так ми отримуємо м'яку та приємну, але при цьому міцну тканину у характерний рубчик. Поплін стійкий до зношування, не вигоряє, легко стерпить багаторазове прання. Завдяки щільній структурі тканина не змінює форму. 

Не дивлячись на щільність плетіння поплін м'який і приємний до тіла. Поплін – бюджетна тканина найвищої якості.

×